SEO: optimalizujte na úspěch

SEO konzultace; analýzy stavu a příležitostí; optimalizace pro vyhledávače; zvyšování návštěvnosti; audit projektů

SEO ani v Brně, Ostravě či Praze - nemusí vyjít draze ;)

SEO a přivedení návštěvnosti

Máte vizi a chcete k ní přitáhnout co nejvíc lidí? Pak právě pro Vás je SEO a činnosti přibuzné. Díky nim identifikujeme příležitosti ve vyhledávání a v dalších zdrojích návštěvnosti. Příležitosti proměníme v návštěvnost. A návštěvnost pomocí copywringu a know-how online marketingu v konverzi.

SEO Brno, Praha či Ostrava: prostě SEO lokální?

Lokální SEO neskrývá potenciál jen pro místně orientované byznysy. Naopak - vždy je vhodné se ptát, nakolik zapojit i lokální aspekt do získávání zákazníků. Ať už tedy chcete SEO orientované na kterékoliv město - či si myslíte, že se Vás regionální cílení netýká - analyzuji Vám i tuto stránku věci.

Postup optimalizace

Provedeme celé - či cokoliv z výčtu:

  • byznys-obsahová analýza webu a identifikace příležitostí ke zlepšení - tj. účelnější variace na téma běžné analýzy klíčových slov;
  • optimalizace webu samotného - tzv. on-page SEO;
  • off-page SEO - aka identifikace příležitostí na vnějším internetu;
  • prvky dlouhodobé strategie přivádění návštěvnosti - od strategického plánu přes návodné šablony a checklisty vytváření dalšího obsahu až po přímou realizaci dlouhodobé strategie.

SEO ro vnou objednat!

Proč se do optimalizace pro vyhledávače pustit se mnou?

  1. přesahy a přidaná hodnota – co vyprodukuji, je obohaceno zkušenostmi:
  2. reference mé práce nejsou přehlídkou obrázků, ale výčtem činností pro obchodní partnery;
  3. kreativita - ne ve smyslu básniček, ale coby schopnost improvizace a nasazení omezených možností k dosažení neomezených výsledků.

Se mnou se nejen dostanete na špici – ale nebudete se ztrapňovat floskulemi, anglicismy znásilňujícími českou stylistiku, mykáním, žvátláním o ničem a marněním prodejních příležitostí.

Vymáčkněte ze SEO co nejvíc!